על מה ולמה? | כתבו לנו | הרצאות

אלעד גולדנברג

אשתו של הנוסע לסין

11.10.10 | 4 תגובות | תגים:

אשתו של הנוסע לסין נזכרת בפעם הראשונה שהוא טס. היא הייתה כל כך עצובה, וכל מה שעשתה במהלך אותו שבוע היה ללכת לעבודה ובחזרה. את הערבים בילתה לבדה. הם שוחחו כל ערב כשאצלו היה כבר לילה, החליפו געגועים והיא נרדמה מוקדם אל מול מכשיר הטלוויזיה שבסלון. כשחלף אותו שבוע, גילתה בשקילתה היומית, שרזתה בכקילוגרם וחצי. קשה להיות זאת שנשארת, אבל לפחות יצא משהו טוב מהנסיעה.

אשתו של הנוסע לסין מנצלת חלק מהערבים הפנויים לפגישה עם חברות. מאז שהתחילו במסורת מפגשים קבועים, אחת לכמה שבועות הן יוצאות לשתות. פתאום התפנה זמן לשופינג, לאיסוף החולצות שלו מניקוי יבש, ופעם או פעמיים אפילו ניסתה פילאטיס, אבל לא ממש התחברה לזה.

אשתו של הנוסע לסין והנוסע לסין, נסעו פעם אחת יחד להונג-קונג. היא טסה על חשבון הנקודות הרבות שצבר במועדון הנוסע המתמיד, בתוספת כמה מאות דולרים, וניצלו את נסיעת העסקים שלו לסוף שבוע ארוך ומהנה יחד. היא חזרה לבדה לארץ והוא המשיך לשבוע עבודה נוסף בסין. היא אספה את הקניות שעשתה בדיוטי פרי טרם הטיסה, וחשבה על כל אותן מתנות שהוא מביא מכל נסיעה. היא ידעה שגם הפעם הוא יביא לה משהו.

אשתו של הנוסע לסין ממתינה ברכב בשדה התעופה, כמו בכל פעם שהוא חוזר. חוץ מאותה פעם שהיא הייתה ממש חולה, אז הוא חזר במונית. היא נוהגת ברכב הליסינג שלו בכל אותם שבועות. ככה לא צריך לשלם על הדלק. הרכב שלה, אותו קנו לפני שנתיים, נשאר בחניה המקורה. 'זה לא משנה כמה ימים בחודש אני לא נמצא בארץ', הוא אומר 'תמיד צריך רכב אחד שלא בליסינג. אי אפשר לדעת מה יקרה כשעובדים בהיי-טק'.

תמונת הטלפון: mochiiila

עוד באותו נושא

4 תגובות

שלח תגובה

הוסף למטה את תגובתך, או טראקבק מאתרך. הרשם לתגובות לפוסט זה.

:

:


«
»