על מה ולמה? | כתבו לנו | הרצאות

אלכס רקובשיק

כרוניקה של פוסט ידוע מראש

21.11.11 | אין תגובות | תגים:

חגיגות השנה של הבלוג הן זמן טוב לחשבון נפש. האמת, לא חשבתי שאני אדרדר לכתיבה. ועוד על סין… אבל כנראה שהחיים היו משעממים ללא הניגודים והפרדוקסים. אם רוצח שכיר הוא בעצם עצמאי, לוזרים ממלאים ווינר וטיפשים סוחרים באתרי מסחר חכמים, אז למה שאני בוגר תואר במחשבים לא אכתוב פוסטים במקום לכתוב קוד?

לא נולדתי עם עט או מקלדת ביד, אבל במהלך הנסיעות למזרח הרחוק ובמיוחד לסין צברתי יותר מדי חוויות בכדי להתאפק ולא לתעד אותן. הזמן הכי טוב זה בטיסה חזור. נכון, עדיף לישון אחרי ימים של פגישות מפרכות, אבל אני לא מצליח להרדם כל עוד לא שירבטתי טיוטת פוסט ראשונית.

הרציונל אמר חד משמעית: "אל תעשה את זה. הרי אתה בקושי עברת בגרות בספרות." הוא המשיך עם: "אין לך שום כישורי כתיבה והעברית היא לא שפת האם שלך". לאחרונה שמתי לב שהרציונל שלי די פטפטן ופסימיסט, אך בסוף הגענו לפשרה. אני אכתוב פוסט ניסיוני ואשלח אותו לקבוצה מצומצמת של קורבנות אשר יבחרו בקפידה ואז נראה.

26 לספטמבר, 2008. טיסה LY96 מהונג קונג לתל אביב. הפוסט הראשון שלי נולד משקל של 448 מילים ושמו בישראל: "הוגו בוס". קצת בוסרי, אבל התקבל בהתלהבות מהסובבים הלא אובייקטיבים. יום יבוא והוא גם יעלה לבלוג. בינתיים הוא שמור במגרה, מוצפן ועם מנעול.

לסיכום: אתם רואים פוסט של כותב מתחיל וכושל? אל תחמיאו לו, זה עלול להפוך לבלוג :)

עוד באותו נושא

שלח תגובה

הוסף למטה את תגובתך, או טראקבק מאתרך. הרשם לתגובות לפוסט זה.

:

:


«
»