על מה ולמה? | כתבו לנו | הרצאות

xiexie.co.il

על מה ולמה?

אנחנו חיים, נושמים ובעיקר עובדים במזרח הרחוק בכלל ובסין בפרט. הבלוג עוסק במה שלמדנו, בטעויות שעשינו, בהבדלי התרבויות שגילינו ובמקומות שביקרנו.

למה xiexie.co.il? אתם ודאי שואלים את עצמכם. האמת היא שרצינו madeinchina.co.il אבל היה תפוס... כולנו התגלגלנו לסין לגמרי במקרה. כל אחד הגיע לשם מכיוון אחר, בזמן אחר ולמקומות אחרים. המשותף לכולנו זה שגילינו אהבה גדולה ואנחנו אסירי תודה שהחיים הביאו אותנו מזרחה. זה הכל.

מי קורא את הבלוג? מי שמתעניין בעבודה עם סין ובתרבות הסינית, בעיקר מהזווית העסקית. קשת הקוראים רחבה - החל משועלי קרבות ותיקים ועד סקרנים שכף רגלם מעולם לא דרכה בסין. זה הזמן, אגב, ללחוץ על ה 'like' בצד ימין ולהצטרף לקהילה שלנו. בעמוד הפייסבוק שלנו מתפרסמים תכנים, מתקיימים דיונים ותמיד שמח!

מי מאחורי הבלוג? הצצה חפוזה על העוסקים במלאכה:

אלכס רקובשיק

מ- 2003 אני עוסק בפיתוח וייצור המוני של גאג'טים אלקטרוניים. לכן אני מבקר לעיתים קרובות בטייוואן, הונג קונג וכמובן בסין. בעוד שהמגמה באינטרנט היא סקירת תכונות המוצר, העיצוב, השיווק והמכירות, הייצור לא נמצא באור הזרקורים. בבלוג אשפוך קצת אור על העולם המוצל של ההנדסה. דברים שלמדתי, טעויות שעשיתי, מקומות יפים שביקרתי והבדלי תרבות שגיליתי. אני בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים. בלינקדין ניתן לצפות בפרופיל המקצועי המלא שלי.

אלעד גולדנברג

אוהב לקרוא ולכתוב באינטרנט ובכלל. מנהל מספר בלוגים וכותב טורי דעה באתרים מובילים. מנהל פרוייקטים ומנהל מוצר במספר חברות המייצרות מוצרי אלקטרוניקה במזרח הרחוק וכיום ראש צוות בחברה העוסקת במסחר אלקטרוני. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, ומאז שגילה את האינטרנט, הפסיק לחשוב על תארים נוספים. בזמנו הפנוי משמש כעורך הראשי של הבלוג וחתום על רבות מהשנינות.

יובל חופשי

מרצפות הייצור והמחסנים, דרך חדרי ישיבות אפופי עשן ועד לילות עמוסים אלכוהול לעייפה. יובל היה שם, שרד וחזר כדי לספר. עושה את מה שהוא אוהב. אוהב את מה שהוא עושה. בינתיים זה עובד.

למען הסר ספק - כל התכנים והדעות המופיעים באתר הם של הכותבים, ואינם קשורים או מייצגים את החברות בהן אנו עובדים או שעבדנו בהן בעבר. הבלוג מתפרסם תחת רשיון cc-by-sa אלא אם מצוין אחרת.